Mikołaje z Librantowej ruszają do Domu Dziecka

mikołaj23Z okazji zbliżającego się dnia, w którym Św. Mikołaj zapuka do wielu domów
i uszczęśliwi swoimi podarunkami mnóstwo dzieci, pragnę zachęcić Państwa do przyłączenia się do akcji charytatywnej wolontariuszy z naszej szkoły. Młodzież
z Librantowej postanowiła zaprosić Państwa do podzielenia się swoją dobrocią z tymi najbardziej potrzebującymi. Zbiórka na rzecz dzieci z Domu Dziecka w Nowym Sączu rozpoczyna się 12 listopada i będzie trwała do 6 grudnia.

Zachęcamy do przynoszenia:

Zabawek, gier, artykułów piśmienniczych, szkolnych, plastycznych, kosmetyków, pluszaków itp. Bardzo prosimy o przynoszenie jedynie nowych i nieużywanych rzeczy, tak aby mogły stać się Mikołajkowym prezentem. :)

Dary można przekazywać do uczniów z klasy 7 lub 8 oraz do Opiekunów Szkolnego Wolontariatu (pani Pauliny Roguz oraz Katarzyny Kani).

Placówki Opiekuńczo-Wychowawcze typu socjalizacyjnego nr 1 i 2 w Nowym Sączu oraz Trzycierzu są domem dla ok. 45 dzieci w wieku szkolnym i to właśnie ich chcemy odwiedzić i obdarować w tym roku.

Gorąco zachęcamy do włączenia się do akcji :)

Jesteś tutaj: Home Życie szkoły Aktualności Aktualności Mikołaje z Librantowej ruszają do Domu Dziecka