Pamiętamy o przeszłości. Oddajemy hołd bohaterom w trakcie uroczystości rocznicowych.

Na kołach zainteresowań i realizując różne projekty, możesz rozwijać swoje pasje.

• Logo szkoły
  • Pielęgnujemy tradycję
  • Rozwijamy talenty

Czwórbój lekkoatletyczny w Trzetrzewinie

trz22Jak wieść niesie, piątek trzynastego to najlepszy dzień na przełamywanie niesłusznych teorii o pechowości tej daty. Nasi uczniowie wzięli w tym dniu udział w zawodach o bardzo wymagającej formule. Cztery dyscypliny, które wchodziły w skład czwórboju to : skok w dal, bieg na 60 metrów, rzut piłeczką palantową i bieg długi. Rywalizacja odbywała się na miejscowym stadionie, a naszą szkołę reprezentowały dziewczyny z klas 5 i 6: Aleksandra Mikołajczyk, Natalia Winiarska, Kinga Rzepka, Julia Rosiek, Dominika Główczyk. Ten skład właśnie zdobył I miejsce drużynowo. Indywidualnie zaś I miejsce wywalczyła Kinga, a II Julia. Gratulujemy drogim zawodniczkom wszechstronności i umiejętności współpracy. Na zawodach nie mogło zabraknąć też chłopców. Jako nasi reprezentanci do Trzetrzewiny udali się: Bartosz Młynarczyk, Przemysław Zając, Kacper Rosiek z klasy 4, Krzysztof Urbanek z klasy 5, Wiktor Seruga i Kacper Słaby z klasy 6.Nasi dzielni zawodnicy zdobyli 6 miejsce. Obu drużynom gratulujemy. Nie możemy też pominąć ważnej informacji- zawodniczki z Librantowej zakwalifikowały się do etapu powiatowego, który odbędzie się 18 maja w Nawojowej. Trzymamy kciuki! Opiekę nasz naszą reprezentacją sprawowała na zawodach pani Paulina Witek.

Pierwsze miejsce na Igrzyskach Dzieci

piłka22Zajęły je dziewczyny wchodzące w skład naszej szkolnej reprezentacji w kategorii do klas 6. Rozgrywki dotyczyły piłki nożnej. Które panny kopią piłkę? Julka, Kinga, Wiktoria H., Dominika, Natalia z klasy 6, Aleksandra z klasy 5 oraz Ania i Aneta z klasy 4. Dziewczyny nie tylko pokonały konkurencyjne drużyny, ale i dostały się do etapu powiatowego, który rozegrany będzie prawdopodobnie w Brzeznej. Szczęśliwym dla naszych uczennic boiskiem okazał się Orlik w Świniarsku. Piłkarkom kibicowała nauczycielka wychowania fizycznego pani Paulina Witek. Nie można nie wspomnieć o naszych dzielnych piłkarzach. Chłopcy z klas 4-6 mieli nie lada trudne zadanie. Pojedynki na boisku toczyły się zawzięcie. W konsekwencji panowie zajęli piękne choć podobno trudne do zaakceptowania- 4 miejsce. Gratulujemy, bo to wielki sukces. Atmosfera była wspaniała, rywalizacja zacięta, ale zdrowa. Czego chcieć więcej?

W grupie raźniej! Mistrzostwa Gminy Chełmiec w drużynowych biegach przełajowych

bieg gm2222 kwietnia w Wielogłowach odbyły się kolejne sportowe rozgrywki pomiędzy uczniami szkół Gminy Chełmiec. Tym razem młodzi sportowcy mieli możliwość wykazać się umiejętnością szybkiego biegu wytrzymałości i współpracy w zespole. Mistrzostwa Gminy Chełmiec w drużynowych biegach przełajowych miały wiele kategorii wiekowych. Nasi uczniowie liczną grupą zaprezentowali wysoki poziom. Oto dowody: dziewczęta z klas 5-6 zajęły II miejsce, chłopcy z klasy 4- IV miejsce, chłopcy z klas 5-6 VI miejsce. Ponadto dziewczyny-zdobywczynie II miejsca udadzą się drużyną na kolejny etap, który odbędzie się w Muszynie. Mamy też indywidualne nagrody. Są to: I miejsce dla Wiktorii Hojnor, III miejsce dla Kingi Rzepki, IV miejsce dla Julii Rosiek. Gratulujemy takich umiejętności, nagród i sukcesu. Na zawodach towarzyszyła uczniom nauczycielka wychowania fizycznego- pani Paulina Witek, która rozwija młode talenty na lekcjach w ciągu roku szkolnego.

Mistrzostwa Gminy Chełmiec w mini piłce siatkowej Szkół Podstawowych klas IV – VI Chłopców i Dziewcząt

minisiat22Nasi reprezentanci to uczniowie klas 4-6. Stworzyli oni mocne drużyny, które zacięcie walczyły w rywalizacji o puchary. Uczniów dopingowała pani Paulina Witek, która sprawowała opiekę nad zawodnikami w czasie turnieju. Nasze dziewczęta zdobyły II miejsce. Chłopcy uplasowali się na IV pozycji. Jednym i drugim gratulujemy wyniku i życzymy kolejnych sukcesów w sportowej rywalizacji. Mistrzostwa odbyły się w szkole w Chełmcu i były doskonałą okazją do integracji zespołów z różnych szkół. W końcu sport to poza rywalizacją także okazja do wzmacniania więzi z rówieśnikami. Zdrowa rywalizacja i szczera sympatia nigdy nie powinny się wykluczać.

Z górki na pazurki? Narciarstwo alpejskie Mistrzostwa Gminy Chełmiec 2022 r.

Narty22-125 marca odbyły się Mistrzostwa Gminy Chełmiec w narciarstwie alpejskim. Rywalizację rozegrano w Tyliczu. Wszyscy nasi reprezentanci uplasowali się w pierwszej dziesiątce w swoich kategoriach wiekowych. Oliwier Bednarski zajął 4 miejsce, Julia Opoka 7 miejsce, a Wiktoria Hojnor- 8. Gratulujemy umiejętności i osiągnięć naszym narciarzom. Jest to sport trudny i wymagający, tym bardziej doceniamy tak piękne rezultaty całej trójki. Opiekę nad zawodnikami sprawowała pani Paulina Witek- nauczycielka wychowania fizycznego.

Jesteś tutaj: Home Sport