Pielęgnujemy tradycję

Pielęgnujemy tradycję

Pamiętamy o przeszłości. Oddajemy hołd bohaterom w trakcie uroczystości rocznicowych.

Rozwijamy talenty

Rozwijamy talenty

Na kołach zainteresowań i realizując różne projekty, możesz rozwijać swoje pasje.

  • Logo szkoły
  • Pielęgnujemy tradycję
  • Rozwijamy talenty

Narciarskie mistrzostwo!

narty20W piątek 14 lutego uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Gminnych Zawodach w Narciarstwie, które odbyły się w Cieniawie. Pod opieką pani Pauliny Witek 13 osób próbowało swoich sił w narciarskim slalomie. Oczywiście każdy dał z siebie wszystko, rywalizacja była zacięta, a pot, mimo zimowej aury zalewał ze zmęczenia niejedno czoło. Z ogromną satysfakcją obwieszczamy sukces naszych zawodników. Oliwier Bednarski z klasy 5 zajął I miejsce w kategorii chłopców z klas 5-6, a Liliana Rosiek IV w kategorii-dziewczęta z klas 7-8. Naszym mistrzom gratulujemy. Kolejne zmagania przed nimi, gdyż Lila i Oliwier dostali się na zawody na szczeblu powiatowym. Będziemy trzymać za Was kciuki, tymczasem jeszcze raz gratulujemy aktualnego sukcesu.

„Sportowe zwycięstwo”

piłka19Niedawno odbyły się zawody w piłce nożnej dziewcząt w kategorii klas starszych. Mecze odbyły się na Orliku w Chełmcu. Chociaż aura nie sprzyjała, ambitne zawodniczki stanęły do walki z pozostałymi drużynami. Udowodniły, że w grupie siła i wywalczyły II miejsce na podium. Rywalizacja z rówieśniczkami z Gminy Chełmiec ukazała doskonałe umiejętności uczennic.

Naszą szkołę reprezentowały: Patrycja Rosiek, Agnieszka Zając, Edyta Młynarczyk, Martyna Trzajna, Justyna Mółka, Beata Bieniek, Wiktoria Turska, Natalia Połomska.

Opiekę nad uczestniczkami podczas zawodów sprawowała Pani Paulina Witek.

Gminne Mistrzostwa w Piłce Ręcznej Chłopców

Zawody piłka ręczna18Chłopcy z klasy 7 oraz II i III gimnazjum w środę 21 marca wzięli udział w na Gminnych Mistrzostwach Szkół Gimnazjalnych w piłce ręcznej. Zawody odbyły się w szkole w Świniarsku. Cała drużyna z zaangażowaniem walczyła o jak najlepszy wynik, dzięki czemu zajęła 5. miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!! W tego rodzaju sporcie najważniejsza jest współpraca i duch walki przy zachowaniu kultury sportowej, a nasi uczniowie wiedzą to bardzo dobrze. Opiekę nad chłopcami sprawował Pan Damian Kurzeja.

Gminne Zawody w Minisiatkówce Chłopców

minisiatkówka18Chłopcy z naszej szkoły (uczniowie klasy 5 i 6) udali się w czwartek 1 marca na Gminne Mistrzostwa Szkół Podstawowych w mini siatkówce , które odbyły się w szkole w Chełmcu. Chłopcy walczyli zaciekle. Ich trud pozwolił się uplasować librantowskiej drużynie na 5. miejscu. Choć nie jest to podium, duch zdrowej rywalizacji towarzyszył reprezentantom naszej szkoły także podczas drogi powrotnej. Bo przecież najważniejsze jest to, by poprzez sport rozwijać swoją sprawność i dobrze się bawić. Opiekę nad uczniami sprawowałam Pani Paulina Witek

Zawody Narciarskie 2018

zawdy zima18Gminne Zawody Narciarskie odbyły się na stoku w Cieniawie w dniu 8 lutego 2018 roku. Naszą szkołę reprezentowało ośmioro uczniów. O tym, że pasjonatów nart nie brakuje w Librantowej świadczą wyniki naszych zawodników. Mimo zaciętej rywalizacji przedstawicieli różnych szkół z terenu Gminy, na podium stanęło aż dwoje reprezentantów Librantowej. I miejsce w kategorii uczniów klas 1-3 zajął Oliwier Bednarski z klasy III szkoły podstawowej. Na gimnazjalnym podium II miejsce wywalczyła Monika Bańkowska, uczennica klasy II gimnazjum. Wszystkich biorącym udział w rywalizacji serdecznie gratulujemy wspaniałych zjazdów . Opiekę nad narciarzami sprawowała Paulina Witek, nauczycielka wychowania fizycznego, która pasją do nart zaraziła już niejedno szkolne dziecko.

Jesteś tutaj: Home Sport