Znów nasi uczniowie górą!

Mity2016

12 maja odbyła się w Zespole Szkół w Trzetrzewinie kolejna edycja gminnego konkursu literacko-plastycznego „Mity, podania i legendy u źródeł historii i literatury”. Uczniowie klasy VI: Monika Bańkowska, Patrycja Rosiek oraz Jakub Wastag zdobyli 1miejsce. Pod okiem pani mgr Anny Sezanowicz przygotowywali się pilnie poznając podhalańskie legendy i doskonaląc swoje talenty polonistyczne. Podczas rywalizacji wykazali się doskonałą znajomością utworów, umiejętnością pięknego opowiadania oraz wyjątkowymi zdolnościami literacko-plastycznymi w tworzeniu komiksu. Gratulujemy zasłużonej wygranej!