PI ŁKA RĘCZNA- ŚWINIARSKO 2017

świniarsko17Gminne zawody w piłce ręcznej dziewcząt (gimnazjum) rozegrano 22 lutego w Zespole Szkół w Świniarsku. Naszą szkołę reprezentowały uczennice wszystkich trzech klas gimnazjalnych. Dziewczęta walczyły dzielnie, a dopingowała je sprawująca nad nimi opiekę  w czasie zawodów – pani Paulina Witek. W rezultacie nasze zawodniczki zdobyły VI miejsce. Co prawda nie jest ono nagradzane stopniem na podium, ale cyfra „6” ma za to bardzo dobrą lokatę w skali stopni szkolnych (i tego się trzymajmy!). W Świniarsku walczyły: Agnieszka Opoka, Żaneta Gargas, Kinga Gwóźdź, Kinga Pogwizd, Magdalena Młynarczyk, Jolanta Gołąb, Martyna Trzajna, Patrycja Rosiek, Agnieszka Zając, Justyna Mółka i Patrycja Bieniek.

Jesteś tutaj: Home Sport PI ŁKA RĘCZNA- ŚWINIARSKO 2017