Z hokejką do boju

unihokej2 kwietnia 2014r. w środę nasza szkoła gościła reprezentacje z innych szkół gminy Chełmiec. Uczniowie wraz ze swoimi opiekunami pojawili się na Gminnych Rozgrywkach Unihokeja. Naszą szkołę reprezentowali w większości szóstoklasiści, ale wśród nich pojawili się także uczniowie klasy piątej. Już od momentu pierwszego gwizdka było wiadomo, że nikt (a tym bardziej nasi waleczni uczniowie) nie poddadzą się bez walki. Żeńska część naszej reprezentacji od samego początku dawała nam powody do zadowolenia, gdyż wygrywały każdy mecz, osiągając tym samym I miejsce na podium. Natomiast męskie grono sprawiło nam niesamowitą niespodziankę, ponieważ udało się   im osiągnąć pierwszą lokatę, pomimo pierwszego przegranego meczu. Tym razem szczęście było po naszej stronie, z czego niezmiernie się cieszymy. Gratulujemy naszej dzielnej młodzieży i życzymy dalszych sukcesów!!!

Jesteś tutaj: Home Sport Z hokejką do boju