Powiatowe rozgrywki mini piłki siatkowej dziewczyn

zawody siatkówka20 marca 2014 r. nasze szóstoklasistki w składzie: Agnieszka Opoka, Żaneta Gargas, Kinga Zielińska, Kinga Gwóźdź, Renata Zając, Agnieszka Szarota, Dominika Kocik, Małgorzata Rosiek, Daria Leśniak oraz Magdalena Olszewska udały się do Kamionki Wielkiej, by sprawdzić swoje siatkarskie umiejętności. Okazało się, jak to w sporcie często bywa, że zabrakło trochę szczęścia, aby stanąć na podium. W efekcie końcowym reprezentantki naszej szkoły uplasowały się na miejscu tuż za podium. Opiekunem dziewcząt, dodającym im wsparcia, była Pani Paulina Witek.

Jesteś tutaj: Home Sport Powiatowe rozgrywki mini piłki siatkowej dziewczyn