Wyjazd do teatru 2018

Poc18Albert Schweitzer: Jak słońce topi lód, tak dobroć usuwa nieporozumienia, nieufność i wrogość.

W dniu 22 listopada najmłodsi uczniowie z oddziału przedszkolnego oraz klas 1 – 3 pod opieką swoich wychowawczyń, udali się do Nowego Sącza na spektakl „Pocahontas” przygotowany przez aktorów Katolickiego Teatru Edukacji z Krakowa. Bajkowa adaptacja historii o słynnej indiańskiej księżniczce podobała się wszystkim dzieciom. A zapewne nie wszyscy wiedzą, że baśniowa Pocahontas istniała naprawdę. Dzieciaki z ogromnym zaangażowaniem śledziły perypetiebohaterów. Reagowały bardzo emocjonalnie i entuzjastycznie na wszystkie sytuacje, które działy się na scenie: śpiewały razem z aktorami, klaskały, włączały się w dialogi próbując pomóc aktorom w znalezieniu rozwiązania. Przygody głównych bohaterów ukazały najmłodszym widzom, że szlachetność, szczerość i odwaga pozwalają przezwyciężyć złoi osiągnąć upragnionypokój,miłość orazszczęście. Przedstawienie było nie tylko okazją dopoznania magii i świata teatru, ale też dostarczyło widzom wielu pozytywnych wzruszeń, uśmiechu oraz doskonałej zabawy.