II Gminny Konkurs Kaligrafii

kal18Niedawno wspominaliśmy o najładniej piszących w naszej szkole. Dzisiaj pragniemy pochwalić się, że nasze szkolne talenty zostały dostrzeżone również wśród uczniów z terenu Gminy Chełmiec. Czworo uczniów: Aleksandra Mikołajczyk, Dominika Ozór, Nikola Leśniak oraz Patryk Matusik wyruszyli do Szkoły Podstawowej w Klęczanach, by pięknie napisać tekst, ozdobić inicjał i tym samym stanąć do walki o miano „Mistrza Kaligrafii”.

Z dumą przekazujemy informację, że w kategorii klas 2 i 3 szkoły podstawowej wyróżnienie otrzymały Aleksandra Mikołajczyk z klasy 2, a wśród uczniów klas 4-6 wyróżniono Nikolę Leśniak uczennicę klasy 6. Gratulujemy. Tym bardziej, że charakter człowieka- podobno- można określić właśnie po charakterze pisma. Opiekę nad uczniami podczas trwania konkursu pełniła p. I. Szlag.