Wyskokowa lekcja w-fu

tramp.1816 listopada uczniowie klasy siódmej pod opieką Pani Pauliny Witek oraz wychowawcy wybrali się na długo wyczekiwaną lekcję w-fu do parku trampolin „Jump Mania”. Po krótkiej rozgrzewce młodzież rozbiegła się na wszystkie możliwe strony, próbując swoich sił w: skokach, zeskokach , przejściach po równoważni, „tarzaniu się” czy wykonywaniu różnych akrobacji. Śmiechom i piskom nie było końca, ale dobrze wiemy, że wszystko, co dobre szybko się kończy. Pomimo chłodnego poranka, młodzież po godzinie ćwiczeń opuściła budynek mocno rozgrzana. Wdzięczni swojej nauczycielce w-fu zapewniają, że kiedyś na pewno tam jeszcze wrócą.