ODBLASKOWI SENIORZY

odb. sen.18„W Librantowej, czy też w Łodzi każdy Senior z odblaskami chodzi.” ... to słowa rymowanki, którą przyswoili sobie Seniorzy na spotkaniu   z drugoklasistami. Ale po kolei …

W dniu 25 października 2018 roku w naszej szkole odbyło się niezwykłe wydarzenie. Uczniowie klasy drugiej wraz z wychowawczynią spotkali się z Seniorami należącymi do Klubu Seniora, działającego przy szkole. Chłopcy i dziewczynki wcielili się w różne role i przedstawili montaż słowno - muzyczny pt. „Noś odblaski – świeć przykładem”. Podczas występu, poprzez wiersze , piosenki i scenki uczniowie zwrócili uwagę na zasady przechodzenia przez ulicę i noszenie odblasków przez pieszych, szczególnie po zmroku. Po przedstawieniu, policjantka, w którą wcieliła się Ania, rozdała przybyłym gościom odblaski. Seniorzy nagrodzili małych aktorów gromkimi brawami oraz mnóstwem słodyczy. W dalszej części spotkania głos zabrał Pan Dyrektor Jarosław Rola, który również zaapelował o noszenie odblasków. Dziękujemy wszystkim za to miłe spotkanie, które zorganizowała Pani A. Biedroń.