EnergyLandia 2018

energy18W dniu 06.06.2018r. odbyła się wycieczka do parku rozrywki EnergyLandia, dla klas gimnazjalnych (2-gich i 3-cich) w Librantowej. Uczniowie, wyjeżdżając poza teren szkoły wiedzieli, że w owym dniu czeka ich kilka godzin niezapomnianych wrażeń. Każdy (także opiekunowie) miał szansę skorzystać z wielu atrakcji w parku rozrywki. Mimo, że kolejki były bardzo długie, a czas oczekiwania przekraczał granicę wytrzymałości każdego z uczestników wycieczki to w odpowiedzi na pytanie czy warto było się tak poświęcać odpowiedź brzmi: oczywiście, że warto. Uczniowie w dowolnej chwili mogli wykorzystać voucher na mały poczęstunek i napój. Wycieczka zakończyła się około godziny 20-stej. Każdy, choć zmęczony, to wracał z uśmiechem na twarzy. Wycieczkę zorganizowały i sprawowały opiekę nauczycielki: Anna Sezanowicz i Agnieszka M-Leśniak, a wspierał jenauczyciel: Damian Kurzeja.