Andrzej wiedział, nie powiedział- a to było tak ….

dancing17….wieczorową porą dnia 28 listopada młodzi, piękni i rozbawieni nastoletni  uczniowie  mieli możliwość zaprezentować swoje nieprzeciętne i zapierające dech w piersiach  możliwości taneczne na sali gimnastycznej. Okazję ku temu stanowiły szkolne andrzejki zorganizowane przez Samorząd Uczniowski. Silną grupą wsparcia okazali się Wspaniali Wychowawcy, Nauczyciele oraz Rodzice. Jadła nie zabrakło, opieka czuwała nad bezpieczeństwem tanecznych ewolucji parkietowych- pozostało tylko maksymalnie wykorzystać miejsce, czas i  dać się ponieść skocznym melodiom oraz rytmicznym bitom serwowanym przez DJ-a. Trzygodzinne pląsy mogą naprawdę pozbawić sił,  nie tylko najwytrwalszych akrobatów. Dlatego po efektywnych  „zajęciach ruchowych” każdy , powłócząc umęczonymi -bardziej lub mniej-  nogami, skierował się w stronę domowych pieleszy. Tam, w ciszy i spokoju wspominał zapewne niejedną chwilę zabawy układając głowę na mięciutkiej podusi i zapadając w objęcia niejakiego Morfeusza….. (nieświadomych odsyłamy do „Mitologii”, ewentualnie Wikipedii ).  Andrzej przyglądał się temu wszystkiemu z wielką satysfakcją. W końcu to jego imieniny !