O WESOŁYM SINDBADZIE

sindbad17Wczesnym rankiem 20 marca 2017 r. najmłodsi uczniowie naszej szkoły wraz z wychowawczyniami udali się do Nowego Sącza na przedstawienie teatralne pt. „O wesołym Sindbadzie Żeglarzu”. Głównym bohaterem spektaklu był młody książę Sindbad, który wyruszył w niezwykłą podróż po morzach i oceanach. Przeżywał wiele ciekawych przygód, nie zawsze bezpiecznych. Spektakl  wywołał u młodych widzów wiele pozytywnych emocji. Dzieci z zapartym tchem śledziły losy bohatera. Myślą przewodnią przedstawienia były słowa: „Nie poskąpi ci życie radości, gdy masz serce pełne miłości”. Młodzi widzowie mają nadzieję, że już w niedługim czasie będą mogli ponownie udać się w świat baśni.  Spieszymy z informacją, że taka możliwość nastąpi wkrótce, bo już 11 maja.