Anioły w wyobraźni dzieci z Librantowej

gwiazdki17                                 „Anioły bywają różne,
a mój anioł jest zawsze przy mnie,
gdy jem śniadanie,
gdy makaron pomagam robić mamie,
gdy mi smutno, gdy mi źle,
to anioł zawsze kocha mnie”.
Zuzia Wierny - klasa 3

W dniu 16.01.2017 r. w Zespole Szkół w Piątkowej odbyło się uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród laureatom X Gminnego Konkursu Plastyczno – Literackiego, adresowanego do uczniów klas 1-3 szkół podstawowych. Motywem przewodnim tegorocznej edycji  były „Anioły , aniołki, aniołeczki w wyobraźni dzieci”. I tym razem nasi dzielni malarze i poeci z klasy 1 i 3 nie zawiedli. Przygotowali niezwykłe prace plastyczne i stworzyli  bardzo ciekawe wiersze o aniołach. W rezultacie trzy uczennice z klasy trzeciej mogły cieszyć się z nagród. Zuzia Wierny zajęła III miejsce, Ania Grońska i Kalinka Rosiek – wyróżnienia. Gratulujemy naszym artystkom. Dziękujemy Panu Dyrektorowi J. Roli, który zatroszczył się o dowóz uczennic na rozstrzygnięcie konkursu  i opiekę podczas wręczania nagród.