To możliwość spełniania marzeń sprawia, że życie jest takie fascynujące….Marzycielska-podsumowanie!

Marzycielska15Marzenia- można spełniać swoje,……………. ale można też zaangażować się w spełnianie cudzych pragnień. O czym marzymy? Pewnie najłatwiej jest wymienić dobra materialne, są jednak i tacy, którzy marzą wyłącznie o zdrowiu. Szczęśliwi, którzy je mają, szczęśliwi także ci, którzy rozumieją jak wielki skarb zdrowie stanowi. A co, gdy choroba na dobre zagościła w życiu? Wtedy jedyne, co można zrobić to mimo wszystko zachować pogodę ducha i nigdy się nie poddawać.

Nasi mali przyjaciele, o których pisaliśmy w związku z podjętą przez nas inicjatywą Marzycielskiej Poczty mają wiele powodów do radości. Akcja się powiodła. Wolontariuszki – gimnazjalistki i uczniowie, którzy podjęli się napisać listy swoje zadanie wykonali wzorowo. Przesyłki już w kopertach, pewnie niedługo dotrą do adresatów. Dominiko, Kubo, Tobiaszu i Mateuszu- życzymy Wam zdrowia! Fotograficzne sprawozdanie z akcji w galerii (dziękujemy Kamili), zaś imiona wolontariuszek przemilczymy, niech w ten sposób wartość ich uczynków wzrośnie jeszcze bardziej …