Bo warto spełniać swe marzenia…

Biegi dzieci 03wjUczestnicy Festiwalu Biegowego w Krynicy doskonale wiedzą, co to znaczy spełnić swoje marzenie. Każdy bowiem starał się ze wszystkich sił dobiec do mety z wynikiem, który stałby się rekordem życia. Upragniony cel okupiony był ogromnym wysiłkiem, ale i satysfakcją z podjęcia walki… głównie z własnymi słabościami. Nasi uczniowie nie poddają się tak łatwo i mają dużo determinacji, która napędza ich do działania. Wszyscy zasłużyli na pamiątkowe medale, które będą im przypominać o podjętym wyzwaniu i dążeniu do wyznaczonego celu. Wśród nich znaleźli się i tacy, którzy zdobyli upragnione miejsca na podium. Z dumą i radością informujemy, że uczennica klasy 3 szkoły podstawowej Natalka Mróz została zwyciężczynią w swojej kategorii wiekowej, a jej starsza koleżanka- Aga Zając ukończyła rywalizację w swojej kategorii na III miejscu. Brawo dziewczyny!!!:)

Uczniowie naszej szkoły brali po raz drugi udział w tak niecodziennym wydarzeniu, ale nie byłoby to możliwe, gdyby nie zaangażowanie Pani Pauliny Witek. Dzięki jej staraniom, zdobyciu funduszy (o które nie było łatwo) młodzież naszej szkoły mogła wziąć udział w ogromnej sportowej imprezie i sprawdzić swoje możliwości. Całodniową opiekę nad uczestnikami sprawowali także: p. Renata Zielińska, p. Aniela Biedroń, p. Czesława Gadzina, p. Kamila Oracz- Ogorzałek, p. Jerzy Janowiec, p. Anna Sezanowicz, p. Anna Sus, p. Iwona Szlag, p. Paulina Zarzeka,p. Katarzyna Kania, p. Jakub Kaliciecki. Dziękujemy za wsparcie Rodzicom, którzy byli niezastąpieni.