Jest taki dzień…

Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych,

ale i za te, które w innych budzi.

Stefan Wyszyński

serca

Już niedługo małe święto wszystkich tych, którzy lubią okazywać sympatię bliskim osobom. Z okazji walentynek otwieramy w bibliotece jak co roku punkt pocztowy :-) Kartki i drobne upominki dla wybranych uczniów szkoły będzie można dostarczać w dniach 8,9 i 10 lutego w godzinach otwarcia biblioteki. Pocztówki zostaną rozdane 13 lutego przez młodszą reprezentację SU.

Zapraszamy do zabawy!