Coraz bliżej ŚWIĘTA…

kiermaszNieziemsko pachnące pierniczki lub delikatne maślane ciastka… pięknie zdobione gwiazdki albo kolorowe papierowe jeżyki… takie właśnie świąteczne różności pojawiły się na Kiermaszu Świątecznym, organizowanym przez Samorząd Uczniowski, któremu pomogli uczniowie klasy I i II gimnazjum, podejmując się trudnej sztuki handlowania. Uczniowie ubrani w piękne ludowe stroje lub charakterystyczne świąteczne akcenty (odróżniające je od pozostałych uczestników), w takt płynących kolęd, starali się zachęcać do nabycia wyjątkowych i niepowtarzalnych ozdób bożonarodzeniowych.

Wspólne działania zawsze mają w sobie cudowną moc. Tym razem też tak było. Samorząd Uczniowski serdecznie dziękuje za wykonanie gipsowych gwiazdek panu J. Janowcowi i jego wychowankom, a także wszystkim zaangażowanym uczniom w przygotowanie kiermaszu.

Życzymy Wszystkim Wesołych Świąt!!!:)