Warsztaty filmowo – dziennikarskie zakończone

warsztaty filmoweWczoraj tj. 10 grudnia 2014 r. zostały zakończone zajęcia dziennikarsko – filmowe prowadzone przez Sądecką Telewizję Internetowa ns – tv. Najbardziej aktywne dzieci klas 0 – 3 wybrały się wraz z opiekunami do studia telewizyjnego w Nowym Sączu

Wszyscy starali się opanować swój stres przed kamerą i odpowiadać jak oszczędzają wodę w domu, jakie znaczenie ma woda w życiu człowieka. Chętnie wypowiadali się na temat swoich prac plastycznych, jakie wykonali podczas realizacji projektu. Pod koniec zajęć już jako „prawdziwi” dziennikarze sami mogli zadawać pytania zaproszonemu gościowi prezesowi Sądeckich Wodociągów Panu Krzysztofowi Głucowi.

Przypominamy, że pierwsze spotkanie z dziennikarzami odbyło się już 2 grudnia w naszej szkole. Dzieci miały okazję wcielić się w rolę dziennikarzy i reżyserów.

Efektem końcowym warsztatów będzie filmik, który zostanie wyemitowany w Sądeckiej Telewizji Internetowej w przyszłym tygodniu. Czekamy z niecierpliwością.