Konkurs na „Ekstra Klasę” trwa!!!

list ekMiło nam ogłosić, że już po raz trzeci uczniowie szkoły podstawowej będą rywalizować między sobą o tytuł „Ekstra Klasy”. Konkurencje z roku na rok zmieniały się nieco i tak jest tym razem. W pierwszej z nich należało napisać listy, ale oczywiście jak na doskonale zgrany zespół klasowy przystało, powinien to zrobić każdy! Klasa zdobywała 5 punktów, gdy zadanie zostało zrealizowane w 100 %.

Niestety nie udało się tego osiągnąć i w rezultacie:

kl. 6- zdobyła 4 p.

kl. 5- wywalczyła 3p.

kl. 4- nie otrzymała punktów

Jeden list nie posiadał nadawcy, dlatego nie można było przyporządkować go danej klasie.