Podróżnik

skandynawia15 listopada w murach szkoły w Librantowej pojawił się zaprzyjaźniony pan podróżnik. Odwiedził nas , by opowiedzieć młodszym i starszym uczniom naszej szkoły o Skandynawii. Razem z wypróbowanymi przyjaciółmi przemierzał jakiś czas temu te piękne i wciąż dzikie europejskie tereny.

Bogata dokumentacja fotograficzna i wciągająca opowieść sprawiły, że pana Samuela słuchało się z zapartym tchem. A co pojawiło się na fotografiach? Były renifery i Święty Mikołaj, dzika przyroda i nowoczesne budownictwo. Czy komuś na tyle spodobała się Skandynawia, że kiedyś sam pokusi się o jej zwiedzenie? Tego nie wiemy. Wiemy natomiast, że podróżnicy z grupy TRZASK odwiedzą nas jeszcze nieraz….

W spotkaniu mogliśmy uczestniczyć dzięki pani Anieli Biedroń, która zajęła się organizacją tego wydarzenia. Dziękujemy i prosimy o więcej !