Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej

konkurs piosenki angSzanowni Państwo

Zespół Szkół w Librantowej ma zaszczyt zaprosić uczniów szkół gimnazjalnych z terenu Gminy Chełmiec do udziału w drugiej edycji Gminnego Konkursu Piosenki Angielskiej „Christmas Magic”, który odbędzie się 11 grudnia 2013r. Głównym celem tego Konkursu jest propagowanie nauki języka angielskiego, prezentacja oraz popularyzacja wokalnego dorobku artystycznego solistów i zespołów w języku angielskim poprzez wykonywanie kolęd i piosenek o tematyce świątecznej. W tym roku rywalizacja konkursowa zostanie poszerzona o tłumaczenie teksu piosenki w języku angielskim oraz uzupełnianie luk w tekście piosenki.

W Konkursie tym mogą wziąć udział: soliści oraz zespoły wokalne. Każda  szkoła  może  zgłosić do konkursu jednego  solistę oraz jeden zespół wokalny, dlatego też proponujemy przeprowadzenie wewnątrzszkolnych eliminacji w czasie których, szkoły  wyłonią swoich reprezentantów na Konkurs Gminny. Na czytelnie wypełnioną kartę zgłoszenia oraz tekst wykonywanej piosenki organizatorzy oczekują do 2 grudnia 2013 r (termin nieprzekraczalny).

Serdecznie zapraszamy nauczycieli języka angielskiego!!!