“Mikołajki” w Krakowie

mik kl5W bardzo śnieżny poranek 28 listopada, uczniowie klasy 5 wraz z wychowawczynią oraz Panią Katarzyną Kanią odważnie wyruszyli w długą drogę, aby wspólnie obchodzić to miłe święto jakim dla wszystkich są “mikołajki”.

Na ten dzień piątoklasiści zaplanowali sobie wizytę w ogromnym parku trampolin “Go Jump” gdzie pod okiem instruktorów przez dwie godziny doskonalili swoje umiejętności akrobatyczne. Potem nadszedł czas na ciepły posiłek I przejazd do niezwykle ciekawego miejsca jakim z pewnością jest Młodzieżowe Obserwatorium Astronomiczne w Niepołomicach. Tam uczniowie wysłuchali interesującej prelekcji na temat wszechświata ale najbardziej atrakcyjną częścią tej wizyty była sesja edukacyjna w planetarium podczas, której Dzieci mogły poczuć się jak w kosmosie.

Pomimo tego, że piątoklasiści zaczęli ten dzień bardzo wczesnym rankiem to wszyscy byli zadowoleni z jego przebiegu.