ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU NA NAJPIĘKNIEJSZY STROIK WIELKANOCNY

wielkanoc23Poniżej przedstawiamy Wam wyniki konkursu na najpiękniejszy stroik wielkanocny a także zdjęcia stroików, które zajęły I i II miejsce. W konkursie brało udział piętnaście pięknych prac przygotowanych przez uczniów z klas od 0 do VII. Jury zdecydowało o następującym przydziale miejsc:

I miejsce- Emilia Bomba (kl. VII)

II miejsce- Wiktoria Mółka (kl. IV)

III miejsce- Szymon Bieniek (kl. III).

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, dziękujemy wszystkim Uczniom oraz ich Rodzicom za to, że podjęli się trudu wykonania świątecznych stroików. Nagrody dla wygranych zostaną wręczone podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego.