Uczniowskie podziękowani

dn21Dzień 13 października 2021 roku przebiegał w naszej szkole w wyjątkowo odświętnej atmosferze. Właśnie tego dnia społeczność szkolna obchodziła święto Komisji Edukacji Narodowej, znane powszechnie jako Dzień Nauczyciela. Do wyjątkowego wystąpienia od dawna przygotowywali się uczniowie klasy siódmej oraz członkowie Samorządu Uczniowskiego, którzy profesjonalnie zaprezentowali się w uroczystej akademii na cześć wszystkich pracowników szkoły na czele z Panem Dyrektorem oraz nauczycielami.

Nasi uczniowie przedstawili w skrócie historię tego święta, odegrali żartobliwy skecz, a także pokazali wiele swoich skrywanych talentów artystycznych- nie zabrakło pięknie zaśpiewanych piosenek a także niezapomnianych występów tanecznych, które na długo zapadną w pamięci wszystkich widzów. Po części artystycznej przyszedł czas na podziękowania- te kierowane przez uczniów do wszystkich uczących w naszej placówce nauczycieli, ale także te płynące od Pana Dyrektora do swoich pracowników. Pan Dyrektor nie zapomniał również o wyrazach wdzięczności dla rodziców i uczniów, którzy świetnie poradzili sobie w realiach związanych ze zdalnym nauczaniem. Z życzeniami i dobrym słowem dotarły na akademię również mamy- przedstawicielki szkolnej Rady Rodziców.

Nad przygotowaniami siódmoklasistów oraz Samorządu Uczniowskiego czuwały panie- Paulina Witek i Kamila Oracz-Ogorzałek. Pani Paulina Zarzeka zadbała natomiast o to, aby wokalne popisy uczniów były dopracowane w każdym detalu.