Komunikat Dyrektora Szkoły z dnia 31.03.2021 r.

Librantowa, 31.03.2021 r.

Komunikat

W związku z zakończeniem czynności rekrutacyjnych do oddziału przedszkolnego oraz klasy pierwszej Szkoły Podstawowej im. Józefa Bieńka w Librantowej, uprzejmie informuję, iż wszystkie wnioski oraz zgłoszenia złożone przez rodziców zostały rozpatrzone pozytywnie.

Tym samym od przyszłego roku szkolnego w oddziale przedszkolnym funkcjonować będą dwie grupy: jedna, dla dzieci w wieku 3 - 5 lat oraz druga, dla dzieci 6-letnich jako tzw. „zerówka” (roczne obowiązkowe przygotowanie przedszkolne).

Uprasza się rodziców o potwierdzenie woli zapisania dziecka do oddziału przedszkolnego oraz klasy pierwszej w tut. szkole podstawowej.

Jarosław Rola, dyrektor szkoły