Komunikat Dyrektora Szkoły z dnia 15.01.2021 r.

Librantowa, 15.01.2021 r.

Komunikat

W związku z przywróceniem zajęć stacjonarnych w klasach 1 - 3 SP informuję, iż wszystkie zajęcia dydaktyczne oraz zajęcia opiekuńcze na świetlicy odbywać się będą wg obowiązującego planu (za wyjątkiem zajęć wychowania fizycznego na pływalni).

Nauka zdalna w klasach 4 - 8 SP realizowana będzie wg dotychczasowych zasad i harmonogramu.

Konsultacje dla kl. 8 z j. polskiego, matematyki oraz j. angielskiego odbywać się będą wg dotychczasowych reguł. Najbliższe konsultacje odbędą się w czwartek 21 stycznia b.r., a kolejne w piątek 29 stycznia 2021 r.

Zajęcia rewalidacyjne oraz pozostałe zajęcia specjalistyczne w ramach pomocy psychologiczno - pedagogicznej (korekcyjno - kompensacyjne, logopedyczne, dydaktyczno - wyrównawcze) odbywać się będą w trybie stacjonarnym wg harmonogramu przekazanego przez nauczycieli.

Nauka jak również wejście i przebywanie w szkole przez pracowników oraz osoby postronne uwarunkowane jest zachowaniem i przestrzeganiem reżimu sanitarnego, określonego w wytycznych dyrektora szkoły z dnia 28 sierpnia 2020 r. i zamieszczonych na stronie SP w Librantowej.

Jarosław Rola, dyrektor szkoły