Biel i czerwień z nami wszędzie! Czwartoklasiści patriotycznie

flaga do tekstu na stronęPrzed uczniami klasy 4. zostało postawione ciekawe wyzwanie. Z okazji rocznicy odzyskania niepodległości młodzi ludzie zostali poproszeni przez wychowawcę o poszukanie w swoim codziennym, teraz przede wszystkim domowym otoczeniu - przedmiotów, które można bardzo prosto przetransformować w patriotyczny akcent. Bo przecież nam z Polską kojarzy się nie tylko godło czy flaga , ale przede wszystkim zestawienie barw bieli i czerwieni. Jak sobie młodzi poradzili? Można zobaczyć i ocenić na kolażu obok. Wychowawca bardzo dziękuje: Aleksandrze, Ani, Justynie, Oliwii, Nataliom, Magdzie, Krzysiowi, Jakubowi i Patrykowi M. za ich doskonałe podejście do realizacji tematu. Było kreatywnie, zaskakująco a czasem bardzo smacznie….