„Rywalizacja matematyczna zakończona”

konkurs matCałoroczne zmagania matematyczne uczniów naszej zakończyły się, bo koniec roku zbliża się wielkimi krokami. W tegorocznych zmaganiach można wyróżnić następujących uczestników:
Natalia Mróz - I miejsce, równorzędnie miejsce II – Martynka Mika i Krzyś Groński.

Zwycięzcom gratulujemy! Wszystkich chętnych zapraszamy w kolejnym roku szkolnym.
Pytania do konkursu przygotowała Pani Anna Sus, która również czuwała nad jego przebiegiem.

Jesteś tutaj: Home Życie szkoły Aktualności Aktualności „Rywalizacja matematyczna zakończona”