pow23Dnia 22 maja odbył się kolejny-tym razem powiatowy etap zawodów piłki nożnej dziewcząt. Do Podegrodzia udały się nasze uczennice reprezentujące szkołę w kategorii klas 4-6- Mistrzynie zawodów gminnych, które opisywaliśmy niedawno. Dziewczyny dały z siebie wszystko. Pierwsze starcie przyniosło zwycięstwo naszych uczennic nad drużyną Podegrodzia (4:0). Kolejny mecz okazał się przegrany na korzyść uczennic z Zagorzyna (0:1).

Reprezentacja Librantowej walczyła także w półfinale. Tym razem na boisku w Brzeznej. Librantowianki pokonały Korzenną 4:1, aby   w finale spotkać się z drużyną z Zagorzyna. Finałowy mecz- najbardziej emocjonujący i wyczerpujący, zakończył się wywalczeniem przez nasze dziewczęta II miejsca (1:3). Wicemistrzynie bardzo zmęczone, ale szczęśliwe zapozowały jeszcze do pamiątkowej fotografii, a potem z dumą powróciły do szkoły, aby podzielić się ze szkolną społecznością tym pięknym sukcesem. Opiekę nad uczennicami sprawowała nauczycielka wychowania fizycznego- pani Paulina Witek. Gratulujemy naszym wspaniałym zawodniczkom. Jesteście niezawodne i wspaniałe!

Jesteś tutaj: Home Życie szkoły Aktualności Aktualności Słońce zaświeciło- dosłownie i w przenośni! Nasze dziewczęta wicemistrzyniami powiatu!