Czwartoklasiści w akcji!

wycieczka kl4Wycieczka klasowa to poważna sprawa. Na wspólny wyjazd uczniowie klasy 4 szykowali się już od dawna i jak tylko poluzowano obostrzenia byli pierwsi tam, gdzie być można było, żeby było miło. LaserShot, lody, plac zabaw i na deser kino pozwoliły młodym aktywnym choć na chwilę zapomnieć o tym, że wyrzuca, ścina….a nie, przecież to już za nami ???? W każdym razie taki wspólny wyjazd po wspólnym długim zdalnym nauczaniu jest doskonałym wstępem do odnowienia relacji, odświeżenia klasowych kontaktów i doskonałego zgrania się na nowo. Czy się udało? Oczywiście! Z uczniami zgrywała się na nowo (wreszcie nie wyrzucana i nie ścinana) wychowawczyni Paulina Zarzeka oraz pani Iwona Szlag, która pomagała w opiece nad rozbawioną gromadą. Było miło, smacznie i wesoło czekamy na kolejne takie chwile-oby było ich jak najwięcej.

Jesteś tutaj: Home Życie szkoły Aktualności Aktualności Czwartoklasiści w akcji!