Librantowa, 18.04.2016 r.

Komunikat dla Rodziców

dotyczący naboru do Gimnazjum im. Józefa Bieńka w Zespole Szkół w Librantowej

Szanowni Rodzice!

W związku z wydanym przez Małopolskiego Kuratora Oświaty zarządzeniem w sprawie zmiany harmonogramu czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu rekrutacyjnym uzupełniającym do klas pierwszych gimnazjów, uprzejmie informuję, iż kandydaci ubiegający się o przyjęcie do klasy pierwszej gimnazjum zamieszkali poza obwodem Zespołu Szkół w Librantowej przyjmowani są na wolne miejsca na podstawie procedury rekrutacyjnej określonej w „Regulaminie rekrutacji do gimnazjum”. „Wnioski” kandydatów spoza obwodu szkoły należy składać w terminie od 11 kwietnia do 10 czerwca 2016 roku.

Kandydaci zamieszkali w obwodzie Zespołu Szkół w Librantowej przyjmowani są do klasy pierwszej gimnazjum z urzędu, tj. na podstawie „zgłoszenia”. Dopełnienie formalności „zgłoszenia” jest ustawowym obowiązkiem Rodziców (prawnych opiekunów) dziecka.

Dodatkowych informacji udziela Dyrektor oraz sekretariat szkoły. Znajdują się one również na tablicach ogłoszeń oraz stronie internetowej szkoły w zakładce „rekrutacja”:

Pełny regulamin oraz druki można pobrać w sekretariacie oraz na stronie internetowej szkoły. Dokumentację rekrutacyjną należy składać w sekretariacie szkoły w godz. od 7.00 do 15.00.

Jesteś tutaj: Home Using Joomla! Using Extensions Components Content Component Article Categories Komunikat dla Rodziców dotyczący naboru do Gimnazjum im. Józefa Bieńka w Zespole Szkół w Librantowej