Stroiki na start!

stroiki na start16

Dob­rem w dzie­dzi­nie sztu­ki jest to, co naśla­duje przyrodę.

Giordano Bruno

Konkurs stroików bożonarodzeniowych cieszył się w tym roku wielkim zainteresowaniem. Każda praca oddana przez uczniów miała swoich zwolenników wśród jury. Jednych przekonywała pomysłowość, innych za serca ujmowała prostota i nawiązanie do tradycji ludowej. Co by nie pisać, jesteśmy pod wrażeniem uczniowskich talentów i zaangażowania. Szczególnie doceniamy liczny udział utalentowanych twórców z klas 1-3. To miło wiedzieć, że w tak niewielkich jeszcze osobach mieści się tak wiele zdolności. Rozwijajcie te talenty i dzielcie się z nimi światem. A teraz…. Niniejszym ogłaszamy, że I miejsce w tegorocznym konkursie na najpiękniejszy stroik zdobyła praca MAKSYMILIANA BIELAKA z klasy Ib. „Powrót do natury”- chyba tak najtrafniej można określić stroik ozdobiony mchem, osadzony na fantazyjnie ukształtowanym przez naturę pniu. Brawo! Gratulujemy zwycięzcy. Nagroda wręczona zostanie podczas akademii na zakończenie roku.