Co młodzież robi wieczorami….

akompaniator…zależy gdzie, bo na przykład w Librantowej część młodych ludzi prowadzi bogate życie ….kulturalne. Dwanaścioro uczniów klasy II gimnazjum, kilka mam i jeden tata oraz trzy nauczycielki lubiące teatr spędziło wieczór 6 października w MOK-u, gdzie obejrzeli sztukę „Akompaniator”. W przedstawieniu wystąpiło dwoje znanych aktorów. Duet Hanna Śleszyńska i Jan Jankowski przez 80 minut żonglowali skrajnymi emocjami - od śmiechu, poprzez płacz, kpinę, rozpacz, żal….każdą z nich szczerze bawiąc publiczność. Wśród widowni wielu znanych sądeczan… i nasi - odświętni, uśmiechnięci, ciekawi tego, co za chwilę. Atmosfera XVIII Jesiennego Festiwalu Teatralnego niebywała, niezapomniana, pozytywnie inna…. Może dzięki tego typu spotkaniom na Librantowej znajdzie się więcej miłośników teatru, rodzinnych wyjść naprzeciw kulturze i chociaż chwilowego oderwania od szarej codzienności. Na zakończenie spektaklu, na prośbę Hanny Śleszyńskiej publika uczciła minutą ciszy pamięć zmarłej 5 października aktorki- Anny Przybylskiej. To co, może za rok będzie nas więcej?….