Pielęgnujemy tradycję

Pielęgnujemy tradycję

Pamiętamy o przeszłości. Oddajemy hołd bohaterom w trakcie uroczystości rocznicowych.

Rozwijamy talenty

Rozwijamy talenty

Na kołach zainteresowań i realizując różne projekty, możesz rozwijać swoje pasje.

  • Logo szkoły
  • Pielęgnujemy tradycję
  • Rozwijamy talenty

Cztery w jednym

cztery w jednym

6 maja 2014 r. reprezentanci naszej szkoły wzięli udział w czwórboju lekkoatletycznym. Musieli wykazać się (i pokazać z jak najlepszej strony) w czterech konkurencjach. Biegali na 60 metrów, skakali w dal, rzucali piłeczką palantową, przemierzali dystans 600 (dziewczyny) i 1000 metrów (chłopcy). Wielką niespodzianka okazał się awans naszych dziewcząt do kolejnego etapu na szczeblu powiatowym GRATULUJEMY i życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach. Lekkoatleci: A. Totoś, P. Łęczycki, S. Słaby, P. Zygmunt, P. Lesniak, R. Rosiek Wspaniałe biegaczki: Ż. Gargas, A. Opoka, R. Zając, W. Skrzypiec, W. Fyda, A. Zając

„Jak ryba w wodzie…”

jak ryba w wodzie

Miło nam ogłosić, że nasze czwartoklasistki potrafią doskonale pływać i woda nie jest im straszna Beata Bieniek przepłynęła wyznaczony dystans wzorowo i osiągnęła wspaniały wynik – I miejsce w kategorii klas III- IV szkół podstawowych. Druga nasza uczennica- Monika Bańkowska ukończyła rywalizację na miejscu VI. Dziewczynom gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy.

Unihokejowe szaleństwo!

unihokejowe szaleństwo

Dziewczyny i chłopcy z naszej szkoły udali się do Nowego Sącza, by powalczyć w powiatowych rozgrywkach unihokeja. Sportowe wydarzenie miało miejsce 23 kwietnia 2014 r. na hali MOSiR przy ul. Nadbrzeżnej. Obie drużyny reprezentujące naszą szkołę zajęły III miejsce.

W skład drużyn weszli: A. Opoka, A. Szarota, Ż. Gargas, K. Zielińska, K. Gwóźdź, D. Kocik, R. Zając, W. Skrzypiec, A. Totoś, M. Mółka, P. Zygmunt, S. Bocheński, P. Łęczycki, S. Słaby, R. Rosiek.

Z hokejką do boju

unihokej2 kwietnia 2014r. w środę nasza szkoła gościła reprezentacje z innych szkół gminy Chełmiec. Uczniowie wraz ze swoimi opiekunami pojawili się na Gminnych Rozgrywkach Unihokeja. Naszą szkołę reprezentowali w większości szóstoklasiści, ale wśród nich pojawili się także uczniowie klasy piątej. Już od momentu pierwszego gwizdka było wiadomo, że nikt (a tym bardziej nasi waleczni uczniowie) nie poddadzą się bez walki. Żeńska część naszej reprezentacji od samego początku dawała nam powody do zadowolenia, gdyż wygrywały każdy mecz, osiągając tym samym I miejsce na podium. Natomiast męskie grono sprawiło nam niesamowitą niespodziankę, ponieważ udało się   im osiągnąć pierwszą lokatę, pomimo pierwszego przegranego meczu. Tym razem szczęście było po naszej stronie, z czego niezmiernie się cieszymy. Gratulujemy naszej dzielnej młodzieży i życzymy dalszych sukcesów!!!

Powiatowe rozgrywki mini piłki siatkowej dziewczyn

zawody siatkówka20 marca 2014 r. nasze szóstoklasistki w składzie: Agnieszka Opoka, Żaneta Gargas, Kinga Zielińska, Kinga Gwóźdź, Renata Zając, Agnieszka Szarota, Dominika Kocik, Małgorzata Rosiek, Daria Leśniak oraz Magdalena Olszewska udały się do Kamionki Wielkiej, by sprawdzić swoje siatkarskie umiejętności. Okazało się, jak to w sporcie często bywa, że zabrakło trochę szczęścia, aby stanąć na podium. W efekcie końcowym reprezentantki naszej szkoły uplasowały się na miejscu tuż za podium. Opiekunem dziewcząt, dodającym im wsparcia, była Pani Paulina Witek.

Jesteś tutaj: Home Sport