Na przełaj….

przełaj17W poniedziałek 10 marca 2017 roku uczniowie naszej szkoły pojechali do Wielogłów. Celem wyjazdu była rywalizacja sportowa, a konkretnie rzecz ujmując, biegi przełajowe. Nasi sportowcy walczyli w kategorii szkół podstawowych oraz gimnazjów. Na miejscu okazało się, że pojawiło się aż 11 chełmieckich szkół, więc było z kim rywalizować. Determinacja, zdobywanie nowych rekordów… marzenia o podium. Oto cele, jakie towarzyszyły biegaczom Gminnych Mistrzostw. I naszej szkolnej reprezentacji przyświecały właśnie takie. Sportowa impreza odbyła się w piękny, słoneczny dzień, który dostarczał dodatkowych powodów do zadowolenia. Opiekę nad młodzieżą sprawowały panie: P. Witek i I. Szlag.

Jesteś tutaj: Home Sport Na przełaj….