Narciarskie mistrzostwo!

narty20W piątek 14 lutego uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Gminnych Zawodach w Narciarstwie, które odbyły się w Cieniawie. Pod opieką pani Pauliny Witek 13 osób próbowało swoich sił w narciarskim slalomie. Oczywiście każdy dał z siebie wszystko, rywalizacja była zacięta, a pot, mimo zimowej aury zalewał ze zmęczenia niejedno czoło. Z ogromną satysfakcją obwieszczamy sukces naszych zawodników. Oliwier Bednarski z klasy 5 zajął I miejsce w kategorii chłopców z klas 5-6, a Liliana Rosiek IV w kategorii-dziewczęta z klas 7-8. Naszym mistrzom gratulujemy. Kolejne zmagania przed nimi, gdyż Lila i Oliwier dostali się na zawody na szczeblu powiatowym. Będziemy trzymać za Was kciuki, tymczasem jeszcze raz gratulujemy aktualnego sukcesu.

Jesteś tutaj: Home Sport Narciarskie mistrzostwo!