Wycieczka do Jasła

JasoUczniowie klas 1-3 udali się na „smaczną” wycieczkę do Jasła. Swój wyjazd rozpoczęli od wizyty w pizzerii, gdzie wzięli udział w warsztatach pieczenia pizzy. Dzieci szybko odnalazły się w nowej roli. Każdy z małych kucharzy upiekł swoją pizzę z ulubionymi składnikami. Po zjedzeniu pizzy przyszedł czas na odrobinę ruchu. Pod kierunkiem Pana Rafała dzieci ćwiczyły i bawiły się na placu zabaw. Następnie klasy zwiedziły pobliskie Muzeum Lizaka. Tam przygotowały słodki deser - wykonały własne, barwne i różnokształtne lizaki. Na zakończenie wszyscy uczniowie udali się do Sanktuarium Matki BożejSaletyńskiej w Dębowcu. Piękny majowy dzień pozwolił na spacer po placu sanktuaryjnym. Podczas wycieczki opiekę nad uczniami sprawowały wychowawczynie Panie - Aniela Biedroń,Renata Zielińska, Paulina Brzezińska oraz Pan Rafał Wójs.