Pielęgnujemy tradycję

Pielęgnujemy tradycję

Pamiętamy o przeszłości. Oddajemy hołd bohaterom w trakcie uroczystości rocznicowych.

Rozwijamy talenty

Rozwijamy talenty

Na kołach zainteresowań i realizując różne projekty, możesz rozwijać swoje pasje.

  • Logo szkoły
  • Pielęgnujemy tradycję
  • Rozwijamy talenty

Artykuły

„Radość dziecka, to skarb”

jumpCo piątoklasistom sprawia radość? Na pewno aktywne spędzanie czasu poza szkołą. Znając upodobania swoich wychowanków wychowawczyni- pani Anna Sus- zaproponowała wyjazd na trampoliny. Okazja była nie byle jaka, bo Dzień Dziecka. Ku uciesze uczniów w tym dniu dużo się działo. Pozytywne emocje wywoływały uśmiech na twarzach uczestników. Skoki w miłym towarzystwie okazały się nie lada atrakcją, a po wyczerpujących ćwiczeniach wskazany był posiłek w KFC. Dziękujemy p. K. Kani, która w tym dniu również towarzyszyła nam w tym wyjeździe.

Jesteś tutaj: Home