Komunikat Dyrektora Szkoły z dnia 3.04.2019r.

Librantowa, 3.04.2019r.

Komunikat Dyrektora Szkoły

W związku z rozpoczęciem od dnia 8 kwietnia b.r. strajku nauczycieli Szkoły Podstawowej im. Józefa Bieńka w Librantowej, informuję, co następuje:

1. Od dnia 8 kwietnia, aż do odwołania lub zawieszenia strajku przez Komitet Strajkowy ZNP,   w szkole nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczne. Z uwagi na powyższe uprasza się rodziców o pozostawienie dzieci w domach. W przypadku gdy rodzice nie będą mogli zająć się dziećmi, szkoła zapewni dla nich zajęcia opiekuńcze w czasie odpowiadającym zajęciom dydaktycznym lub opiekuńczo – wychowawczym (świetlica) na które uczęszcza dziecko. Rodzice dzieci do lat 8, którzy pracują, mogą również skorzystać z prawa do zasiłku opiekuńczego.
  2. Niezależnie od decyzji Komitetu Strajkowego ZNP egzamin gimnazjalny oraz egzamin ósmoklasisty odbędą się w terminie ustawowym, zgodnie z obowiązującymi procedurami.
  3. Informacje związane z przebiegiem strajku będą zamieszczane na stronie internetowej szkoły. Proszę o monitorowanie bieżących komunikatów.

Jarosław Rola, dyrektor szkoły