ZABAWA KARNAWAŁOWA 2019

bal19Jakoby też rok bez wiosny mieć chcieli,

Którzy chcą, żeby młodzi nie szaleli.

Już 21 lutego w naszej szkole odbędą się karnawałowe zabawy. W godzinach dopołudniowych taneczne szaleństwo ogarnie uczniów klas 0-3. Po południu (16.00-19.00) swoje „pięć minut” będą mieć uczniowie klas starszych….. Przypominamy, że wśród młodszych dzieci zostanie przeprowadzony konkurs na Królową i Króla Balu czyli tę parę , która będzie bawić się najpiękniej. Tę część dnia animować będą dla maluchów starszaki z Samorządu Uczniowskiego.

A co będzie się działo na drugiej części karnawałowego szaleństwa? Obiecujemy, że nikogo nie będziemy animować, bo wiemy, że większe dzieci doskonale bawią się same - wystarczy kawałek parkietu, hity z list przebojów i dobry nastrój. A tego na pewno nie zabraknie!