BAJKA O DZIELNYM SZEWCZYKU 2018

Szewczyk18

„Dobroć jest cichym czynieniem tego, o czym inni mówią głośno" Friedl Beutelrock

W dniu 17 kwietnia najmłodsi uczniowie z klas 1 – 3 i z oddziału przedszkolnego, pod opieką wychowawczyń, udali się do Nowego Sącza na przedstawienie teatralne pt. „Bajka  o dzielnym Szewczyku” w wykonaniu aktorów Katolickiego Teatru Edukacji z Krakowa. Z dużym zainteresowaniem i ciekawością dzieci śledziły losy Szewczyka, który zawsze i chętnie pomagał wszystkim, których spotkał na swojej drodze. Efekty specjalne, barwna dekoracja, humor sytuacji i postaci przeniosły widzów w niezwykły świat baśni. Przygody głównego bohatera ukazały najmłodszym wartość dobroci i prawdziwej przyjaźni.