„Mam tę moc…”

karnawał18W czwartkowe przedpołudnie dziewczyny z klasy 3 gimnazjum, które należą do Samorządu Uczniowskiego- Ania, Agnieszka, Beata, Jolka, Kamila, Magda, Weronika i Wiki, bajkowo ustroiły salę, a do pomocy potrzebowały męskiego wsparcia (Przemku, Hubercie- dziękujemy). Potem już nie było na co czekać, więc poprowadziły uczniów z klas 0-3 w krainę tańca i dobrej zabawy. Już na samym początku zaskarbiły sobie przychylność najmłodszych, trafiając w ich gust muzyczny;) Na parkiecie królowały różne bajkowe i filmowe stylizacje, a wspólne tańce udowodniły, że przyszłe pokolenie niewątpliwie ma poczucie rytmu. Każdy uczestnik zabawy choinkowej otrzymał w nagrodę słodki upominek, ale byli i tacy, którzy po raz pierwszy zdobyli tytuł „Króla i Królowej” balu. Otrzymać go mogli Ci, którzy wykazali się wzorową postawą podczas trwania zabawy, angażowali się i wytrwale uczestniczyli w proponowanych przez gimnazjalistki formach zabawy, stawali się przykładem godnym naśladowania. Nagroda dla zwycięskiej pary była nie byle jaka… oczywiście tytuł, ale teżwspólne zdjęcie, które widniej na stronie internetowej oraz słodka niespodzianka. Miło nam ogłosić, że w tym roku szkolnym miano „Króla i Królowej” balu zdobyli- Wiktor Seruga i Julia Rosiek z klasy drugiej- GRATULUJEMY. Nieco później imprezę rozkręcał DJ ZemZet a na parkiecie najstarsze uczennice z klasy 2 i 3 gimnazjum postanowiły nauczyć rówieśników „Belgijskiego”. Taniec tak się spodobał, że na pewno od teraz będzie gościł na naszym szkolnym parkiecie.