Matematyczne potyczki gimnazjalistów

mat 27.03W dniu 27.03.2017r. odbył się konkurs matematyczny dla gimnazjalistów w ramach obchodów Dnia Matematyki 2017 pod hasłem „Pieniądze to nie wszystko”. Do rywalizacji zgłosiło się 10 uczniów, którzy losowo zostali podzieleni na dwuosobowe zespoły. Walka była zacięta, młodzież dwoiła się i troiła, aby wskazać tę jedyną właściwą odpowiedź mieszcząc się w czasie 30 sek. Pierwsze miejsce wywalczył zespół w składzie Monika Bańkowska, Tomasz Brudziński – klasa I gimnazjum. Na drugim miejscu uplasowała się para Izabela Zyzak, Kacper Krzanowski – klasa I gimnazjum, a miejsce trzecie przypadło Emilii Fedko i Jakubowi Wastag również z klasy I gimnazjum. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni cennymi nagrodami i dyplomami. Młodzieży gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w potyczkach matematycznych. Dziękujemy Panu Dyrektorowi Jarosławowi Roli za zorganizowanie nagród. Uczniów przygotowały i konkurs przeprowadziły nauczycielki matematyki: Anna Sus i Agnieszka M-Leśniak.