Na rozstaju dróg…..

pytajnik17Dokonać właściwego wyboru… Zdecydować o tym, co ważne… Tak, właśnie! Takie dylematy spędzają sen z powiek naszym najstarszym gimnazjalistom. Już niebawem będą musieli odnaleźć się w nowych szkołach, ale zanim się tak stanie, należy poszukać tej odpowiedniej. We wtorek 28 lutego 2017 roku odbyły się Targi Szkół Ponadgimnazjalnych. Tradycyjnie miały one miejsce na hali widowiskowo- sportowej przy ul. Nadbrzeżnej. Uczniowie mogli bezpośrednio zasięgnąć języka u swych starszych kolegów, którzy szczerze opowiadali o tym, jaka atmosfera panuje w danej szkole, jakie są profile, czego trzeba  uczyć się najbardziej. Kolejnym krokiem naszych uczniów było udanie się do konkretnych szkół, w których odbywały się Dni Otwarte. I tak znaleźli się w murach: samochodówki, gastronoma i odzieżówki. Wyjazd został zorganizowany przez wychowawczynię - I. Szlag, a opiekę także sprawowała Pani Paulina Zarzeka, której bardzo dziękujemy za miłe towarzystwo.