„Stypendium zostało wręczone”

stypendium17 1Festiwal Biegowy w Krynicy kolejny raz stworzył szansę, by uczniowie z całej Małopolski mogli  zmierzyć się w biegu, dającym nie tylko miejsce na podium, ale także okazję do zdobycia stypendium sportowego z Funduszu Stypendialnego im. Braci Potoczków. Młodzież z Zespołu Szkół w Librantowej po raz trzeci była obecna na krynickiej imprezie sportowej i trzykrotnie znaleźli się uczniowie, którzy wybiegali sobie miejsca w pierwszej trójce. W tegorocznej edycji Biegu Małopolski  Sławomir Bocheński, uczeń klasy III gimnazjum, uplasował się na III miejscu  i otrzymał stypendium sportowe, które zostało wręczone w ubiegłym tygodniu przez  Pana Zygmunta Berdychowskiego- fundatora stypendium. Oficjalne przekazanie nagrody  odbyło się w obecności  społeczności szkolnej, która cieszyła się z sukcesu kolegi.  Dyrektor szkoły Pan Jarosław Rola  gratulował swojemu uczniowi  i życzył powodzenia w dalszych zmaganiach sportowych. Wyjazdy do Krynicy zostały zainicjonowane i zorgaznizowane przez Panią Paulinę Witek, która jest nauczycielką wychowania fizycznego w Zespole Szkół w Librantowej.