Międzyklasowe konkursy w ramach akcji „Odblaskowej szkoły”

odblaskowa2015Znamy już finalistów konkursów piosenki i recytatorskiego tegorocznej edycji „Odblaskowej szkoły 2015”. Konkurs był adresowany do dzieci klas 0 – 6 szkoły podstawowej. Uczestnicy mieli za zadanie zaśpiewać piosenkę o bezpieczeństwie w ruchu drogowym w dwóch kategoriach: „solista” i „zespół” oraz wygłosić jak najpiękniej wiersz. związany z zachowaniem się na drodze. W konkursach wzięło udział 94 uczniów. Jury w składzie: P. Paulina Mirek, P. Iwona Szlag, P. Kamila Oracz oraz P. Dyrektor Jarosław Rola miało niełatwe zadanie.

Oto lista finalistów i wyróżnionych:

KONKURS RECYTATORSKI:

Natalia Mróz (klasa 3) i Hubert Pławecki (klasa 1a) – I miejsce;

Wiktor Seruga (klasa 1b) – wyróżnienie;

Julia Chronowska (klasa 2) – wyróżnienie;

Gabriela Maciaszek (klasa 4) – wyróżnienie;

KONKURS PIOSENKI kategoria „Solista”:

Martyna Mika (klasa 3) – I miejsce;

Wiktoria Hojnor (klasa 1b) – wyróżnienie;

Martyna Bieniek (klasa 2) – wyróżnienie;

Dagmara Brudzińska (klasa 4) – wyróżnienie;

KONKURS PIOSENKI kategoria „Zespół”:

Klasa 4 i klasa 0 – I miejsce;

Klasa 3 – II miejsce;

Klasa 2 – III miejsce;

Klasa 1a – wyróżnienie;

Klasa 1b – wyróżnienie;

Klasa 6 – wyróżnienie;

Przypominamy, że rozdanie nagród i dyplomów będzie miało miejsce 29 października 2015 roku o godz. 15.30 na sali gimnastycznej podczas tzw. „Festynu Rodzinnego”, na który zapraszamy dzieci, rodziców, rodzeństwo.

Znamy również laureatów konkursu plastycznego, ale nich to będzie niespodzianką na naszym festynie.