KONKURS „ODBLASKOWA SZKOŁA 2015”

odblaskowa15Zapraszamy wszystkich uczniów szkoły podstawowej do uczestniczenia w akcji „ODBLASKOWEJ SZKOŁY 2015”, która ma formę konkursu w zakresie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Zaplanowano min. spotkanie z panem policjantem, konkursy: plastyczny, piosenki, recytatorski, wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym, ćwiczenia udzielania pierwszej pomocy. Na koniec przewidziano Festyn rodzinny – podsumowujący akcję, gdzie obejrzymy przedstawienie oraz zostaną wręczone dyplomy i nagrody niespodzianki przez dyrektora szkoły. Ponadto wszyscy uczestnicy zostaną wyposażeni w elementy odblaskowe. Należy przypomnieć, że w roku ubiegłym 100 % uczniów otrzymało elementy odblaskowe, a 30 uczniów z klas młodszych zostało obdarowanych kamizelkami odblaskowymi. Sponsorów tej pięknej akcji znaleźli pani Agnieszka Leśniak, oraz pan dyrektor Jarosław Rola za co im bardzo dziękujemy i mamy nadzieję, że i w tym roku też wesprą naszą akcję.