WYCIECZKA KLAS 1 -3 SZKOŁY PODSTAWOWEJ

wycieczka1-3Wtorek – 16 czerwca 2015 r. był bardzo ważnym dniem dla uczniów klas 1, 2, 3. Wszyscy wybrali się na całodniową wycieczkę w góry – Małe Pieniny. Zwiedzili wiele miejsc: Muzeum Przyrodnicze w Krościenku, zamek przy jeziorze w Czorsztynie. Dzielnie wszyscy przeszli Wąwozem Homole w Szczawnicy i Jaworkach. Z ciekawością podziwiali otaczający ich krajobraz: strome zbocza, skały w kolorach białym, szarym i różowym, przepaście, doliny, a także rośliny i zwierzęta.

Dzięki tej klasowej wycieczce dzieci mogły się przekonać jak piękne są polskie góry. A Panie: A. Biedroń, Cz. Gadzina, R. Zielińska oraz Pan J. Kaliciecki mają nadzieję, że rozbudzili choć trochę w swoich podopiecznych pasję podróżowania po górach i to nie tylko w czasie wakacji.