Szkoła nocą?!! To całkiem dobry pomysł!

telefonKolejny raz młodzież postanowiła, że spędzi piątkową noc w szkolnych murach. Odpowiednio przygotowani uczniowie (obowiązkowo śpiwór, ciepły koc, poduszka typu „Jaś”, wygodne sportowe ubranie, dodające siły jedzenie i garść dobrego nastoju!:)) pojawili się o godz. 19.00, by do samego świtu wspólnie z rówieśnikami oglądać filmy i rywalizować na sali gimnastycznej. Nie obyło się bez niespodzianek, dodajmy z tego miejsca- technicznych. Tej nocy, jak na złość, Internet nie działał wzorowo i wystawił na próbę nerwy naszych uczniów. Jednak wykazali się oni cierpliwością i tolerancją- jak na dorosłych przystałoJ Najbardziej wytrwali spędzili większą część czasu grając w piłkę nożną ( i były to nawet dziewczyny), siatkówkę, czy kosza. Do grona II i III klasy gimnazjum dołączyli tym razem szóstoklasiści, którzy natychmiast połknęli bakcyla i w pełni wykorzystali czas spędzony w szkolnych murach. Nad uczniami opiekę sprawowały panie: P. Witek, A. Sus, P. Zarzeka. A. Machowska- Leśniak i I. Szlag.